Поиск

Антимонопольний комітет ухвалив обов’язкові для виконання рекомендації теплопостачальним компаніям в усіх містах України, у яких йдеться про зниження тарифів на опалення та гарячу воду у зв’язку з падінням цін на газ

Антимонопольний комітет вирішив, що теплопостачальні підприємства мають щомісяця, до кінця опалювального сезону, знижувати нарахування за опалення і гарячу воду. Тарифи на тепло і воду можуть почати знижуватися вже з січня.

В Антимонопольному комітеті зазначають, що ціни на газ в Україні впали на 20%, однак це не призвело до зменшення тарифів на опалення та гарячу воду.

Свої рекомендації АМКУ надав як теплопостачальним компаніям, так і місцевим органам влади.

Органи місцевого самоврядування повинні провести перерахунок усім категоріям споживачів за послуги, оскільки зима зараз аномально тепла. Також можлива компенсація за погану якість послуг.

Зазначимо, що 24 грудня 2019 року в уряді повідомили, що ухвалили рішення, яке дозволить у більшій мірі враховувати зміну ціни на газ під час формування тарифу на опалення. За розрахунками уряду, це дозволить знизити розмір платіжки за опалення за грудень на 300-400 гривень.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Комментарии