Поиск

Активісти захистили Голосіївський парк від забудови

Судді Вищого Господарського Суду України визнали неправомірними рішення, прийняті скандальною суддею апеляційної інстанції Тищенко у справі захисту урочища «Бичок». Всі рішення апеляційної інстанції скасовані, справа повернута на розгляд суду першої інстанції. Особливо важливою частиною рішення суду є те, що дозвільна будівництво досі лишається скасованим. Судді Київського господарського суду надалі повинні врахувати дане рішення ВГС.

Урочище «Бичок» – частина Національного природного парку «Голосіївський», незаконно надана під забудову рішенням Київської міської ради часів Черновецького. Судова справа № 910/11164/16 стала в останній час надзвичайно резонансною та запам’яталась киянам напруженим протистоянням із бандитами-тітушками в серпні-вересні 2015 року. Нинішня Кивська міська рада і міський голова підтримує ТОВ «Авеста-Буд» і не захищає національний парк.

Позивачами у справі є сам національний парк «Голосіївський» і ГО «Корчувате – наш дім». Третіми сторонами на боці позивачів виступають МБО «Екологія-Право-Людина», Мінприроди України та КО «Київзеленбуд». Також, на боці парку до справи приєдналась і Генеральна прокуратура України.

Відповідачі у справі – ТОВ «Авеста-буд», забудовник урочища Бичок, Київська міська рада, Департамент земельних КМДА та Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.

Комментарии