6-річній дитині терміново потрібна допомога

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. 6-річній дитині терміново потрібна допомога
16:15, 14.07.17
obukhiv.online

6-річному хлопчику з Обухова терміново потрібна допомога.

Про це повідомили на шпальтах місцевого видання obukhiv.online.

- Мужньому Стасику, якому діагностували гнійний менінгіт, стало гірше. Його стан змінюється щогодини і потрібне оперативне втручання у ситуацію. Наразі ситуація критична, - йдеться у повідомленні.
«Він уже зовсім ні на що не реагує, дивиться в одну точку. Його тіло зводить судомами. Його стан лише погіршується. Рідина з голови майже не відходить, їжу він не приймає, з’явилась алергічна реакція на ліки. Хоча, ми вже сподівались на покращення, адже Стасика перевели з реанімації, він реагував на мої прохання. Нам знову змінили лікування, лікарі шукають варіанти, які зможуть покращити стан дитини. Тепер потрібно ще більше коштів. У мене лишилось грошей лише на п’ять днів лікування», – розповіла Обухів ONLINE бабуся Стаса Світлана ролова.

Хлопчик з Обхова лишився інвалідом через горе-матір. Стас Пендюра, яому усією Обухівщиною збирають гроші на лікування, отримав гідроцефалію у тримісячному віці, після того, як його побила власна матір.

«Вона вивихнула йому руку і вдарила по голові, наслідок – гідроцефалія (рідина почала збиратись в голові). На той час йому було усього 3 місяці. Батьків позбавили прав. Стасу встановили шунт, який розламався і зараз знаходиться у нього в голові. За словами лікаря саме це стало причиною виникнення менінгіту», – розповідають волонтери, які опікуються хлопчиком.

11 травня Стаса прооперували, відкачали гній з голови. Але після чергової операції лікар повідомив, що не може витягнути частку шунта, вона вросла в голову. Донедавна бабусі з дідусем Стаса потрібно було 1500 гривень на день лише на одну ампулу ліків для антибактеріальної терапії. Але таке лікування не допомогло хлопчикові, тож тепер лікарі Інституту нейрохірургії, що у Києві, пропонують перейти на сильніші, більш дорожчі ліки.

Стасу поставили діагноз гідроцифалія у 2012 роіці, тоді його перший раз прооперували та встановили шунт для відкачування рідини.

Для бажаючих надати допомогу:

4149499102249321 Фролова Світлана Володимирівна

(НОМЕР КАРТКИ БАБУСІ)

(096) 691-10-80 Світлана Володимирівна

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости