Рада зменшила навантаження на Антикорупційний суд

Рада прийняла в цілому законопроект №1025, яким встановила, що Вищий антикорупційний суд розглядатиме справи лише топ-корупціонерів, які спрямовуватиме НАБУ та САП.

Рада зменшила навантаження на Антикорупційний суд

У другому читанні за зміни проголосували 323 нардепи.

Відповідні зміни до закону допоможуть розвантажити Антикорупційний суд від дрібних справ. Інакше, до ВАСУ було б передано понад три з половиною тисячі матеріалів, серед них лише 169 — справи Національного антикорупційного бюро, які належать до категорії справ високопосадової корупції.

Нагадаємо, Верховна Рада схвалила в цілому проект закону №1080 про внесенн змін до Кримінального кодексу та Кримінального процесуального кодексу щодо зменшення тиску на бізнес, що також передбачає декриміналізацію фіктивного підприємництва.

Законопроект у другому читанні на пленарному засіданні в четвер підтримали 347 народних депутатів за необхідних 226 голосів.

Документ, зокрема, вилучає ст.205 КК, яка визнає кримінально караним створення або придбання суб'єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності або провадження видів діяльності, щодо яких є заборона.

Крім того, згідно з проектом, втричі підвищується нижня планка для притягнення до відповідальності за ст. 212 КК (ухилення від оподаткування).

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как предупредить грипп и простуду

С приходом осени очень часто, к сожалению, приходит сезон болезней- простуда, грипп....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Разница в зарплатах: эстонская фирма платит некурящим работникам больше

Предприятие настолько заботится о здоровье своих сотрудников, что даже платит некурящим работникам более высокую зарплатуРуководитель по маркетингу Cleveron Эдитх В....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украинцы с инвалидностью получат дополнительные соцвыплаты

Деньги пойдут на изготовление примерно 250 тысяч изделий для украинцев с инвалидностьюГлава Министерства социальной политики Юлия Соколовская заявила о намерении....

Загрузка...
Загрузка...