​Пенсійний фонд України запустив власний мобільний застосунок

Мобільний додаток «Пенсійний фонд» - новий електронний сервіс, який почав впроваджувати Пенсійний фонд України.

Пенсійний фонд України запустив власний мобільний застосунок

Як повідомляє пресслужба ПФУ, відтепер громадяни мають можливість доступу до електронних сервісів фонду у зручному форматі зі смартфонів та планшетів. Нині застсунок працює у тестовому режимі.

Проєкт «Пенсійний фонд України у смартфоні» розроблено для розвитку системи надання електронних послуг «Е-пенсія» та забезпечує максимально зручну та оперативну взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, - повідомили у ПФУ.

На першому етапі мобільний застосунок доступний для користувачів смартфонів на базі платформи Android (для версії, починаючи з 4.4 (KitKat), далі – для IOS (починаючи з IOS 11).

Мобільний додаток «Пенсійний фонд» надає:

- користування електронними послугами Фонду з мобільних пристроїв;

- доступ усіх працюючих (застрахованих осіб) до інформації, яка міститься в електронній обліковій картці соціального страхування, яка міститься у Реєстрі застрахованих осіб щодо анкетних даних, заробітної плати та інформації щодо надбаного страхового стажу;

- захист прав застрахованих осіб шляхом контролю за сплатою страхувальниками страхових внесків;

- доступ пенсіонерів до даних електронної пенсійної справи;

- оперативний доступ до Електронного реєстру листків непрацездатності.

Крім того, застраховані особи мають можливість переглядати відомості з Реєстру застрахованих осіб (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником)інформація про заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж). Пенсіонерам доступний перегляд відомостей з електронної пенсійної справи.

Також користувачі можуть переглядати стан опрацювання звернень до Пенсійного фонду України, в тому числі прикріплених до звернень документів Крім того, доступні верифікація документів, довідок, сформованих в особистому електронному кабінеті та отримання і перегляд повідомлень від Пенсійного фонду України.

Найближчим часом будуть реалізовані наступні можливості: подання документів для призначення/ перерахунку пенсій в один дотик (Е-пенсія); зміна параметрів інформування; запис на прийом у відділи обслуговування; перегляд електронних листків непрацездатності по застрахованій особі; подання запитів на формування електронних листків непрацездатності застрахованою особою; погодження щодо реєстрації електронних листків непрацездатності по зверненню страхувальників, - анонсували у ПФУ.

Щоб скористатися сервісом, необхідна наявність ключа кваліфікованого електронного підпису (який раніше називався ЕЦП): доступний повний набір можливостей; або попередня реєстрація на вебпорталі Фонду через веббраузер за допомогою логіну та паролю. У цьому випадку особисті дані користувача не використовуються при формуванні довідок, виводиться лише затребувана інформація.

Всі новини про пенсії в Україні читайте в разділі #Соціалка на Соцпорталі.

Подписывайтесь на наш Youtube-канал, чтобы не пропустить новые видео на остросоциальную тематику.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Українці з потягів пересаджуються на літаки - статистика

За 2019 рік кількість авіапасажирів в Україні зросла на 8,8%, а кількість пасажирів на поїздах скоротилося на 1,9%Про це пише видання Крила з посиланням на дані статисти....

Це може бути цікавим

The Economist: В Україні - гібридний політичний режим

Україна піднялася на шість позицій в рейтингу демократії від The Economist....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве стоимость парковки планируют повысить в пять раз

Стоимость парковки в центре Киева планируют увеличить до 50 гривен в час....

Загрузка...