Росію судять в Гаазі: Україна виступає обвинувачем

Росія підтримує терористичні організації на Донбасі: створила, озброїла та підтримала своїм військом. Крім того Україна звинувачує агресора в дискрімінації населення в окупованому Криму.

Міжнародний суд в Гаазі

Олена Зеркаль розповіла, які контраргументи українська сторона наведе на противагу позиції РФ., Українська делегація в Міжнародному суді в Гаазі виступить у справі "Україна проти Росії"яка стосується підтримки РФ тероризму в Донбасі та дискримінаційних дії в анексованому Криму. Очільниця делегації та заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль розповіла у Facebook, хто представлятиме інтереси української сторони.

Зеркаль прокоментувала:

На слуханнях у Гаазі наше завдання сьогодні – представити Міжнародному Суду ООН і світу нашу справу. Без перекручень і маніпуляцій Росії. І показати, що Суд має повну юрисдикцію розглядати її по суті.

Першою в суді виступить заступниця голови МЗС. Після виступу Зеркаль професор Жан-Марк Тувенен розтлумачить заяви України про порушення Росією своїх зобов'язань за Конвенцією про боротьбу із фінансуванням тероризму. Зеркаль пояснила, що, зокрема, мова йтиме про те, як Конвенція зобов'язує РФ запобігати фінансуванню тероризму будь-якими особами.

Зеркаль додала:

Пані Марні Чік говоритиме про некоректність російського тлумачення складу злочину "фінансування тероризму". Вона також зосередиться на фактологічних маніпуляціях Росії щодо актів тероризму, на які посилається Україна у власному Меморандумі. Виступ Девіда Зайонтса буде присвячено дотриманню процедурних вимог ICSFT.

Окрім того, професор Гарольд Гонджу Коу говоритиме про те, що Росія вдалася в анексованому Криму саме до численних порушень Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, а не чогось іншого, як помилково вважає РФ.

Під кінець Джонатан Гімблетт пояснить, що Україна належним чином зрозуміла статтю 22 цієї Конвенції, коли подала справу до Міжнародного Суду ООН.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чому багато працювати шкідливо: що говорить наука про ризики офісного життя

Сидячий спосіб життя, прокрастинація і соцмережі Сфера нашої діяльності обов"язково впливає на наше здоров"я....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Хто у Києві живе. КМДА порахувала кого у місті більше - жінок чи чоловіків

В української столиці - жіноче обличчя....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

100 тысяч гривен за помощь в поиске преступников

В Харькове обещают вознаграждение тому, кто поможет разыскать подрывников банкоматов Один из пострадавших банков обещает премию тому, кто поможет словить престу....

Загрузка...
Загрузка...