Росію судять в Гаазі: Україна виступає обвинувачем

Росія підтримує терористичні організації на Донбасі: створила, озброїла та підтримала своїм військом. Крім того Україна звинувачує агресора в дискрімінації населення в окупованому Криму.

Міжнародний суд в Гаазі

Олена Зеркаль розповіла, які контраргументи українська сторона наведе на противагу позиції РФ., Українська делегація в Міжнародному суді в Гаазі виступить у справі "Україна проти Росії"яка стосується підтримки РФ тероризму в Донбасі та дискримінаційних дії в анексованому Криму. Очільниця делегації та заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль розповіла у Facebook, хто представлятиме інтереси української сторони.

Зеркаль прокоментувала:

На слуханнях у Гаазі наше завдання сьогодні – представити Міжнародному Суду ООН і світу нашу справу. Без перекручень і маніпуляцій Росії. І показати, що Суд має повну юрисдикцію розглядати її по суті.

Першою в суді виступить заступниця голови МЗС. Після виступу Зеркаль професор Жан-Марк Тувенен розтлумачить заяви України про порушення Росією своїх зобов'язань за Конвенцією про боротьбу із фінансуванням тероризму. Зеркаль пояснила, що, зокрема, мова йтиме про те, як Конвенція зобов'язує РФ запобігати фінансуванню тероризму будь-якими особами.

Зеркаль додала:

Пані Марні Чік говоритиме про некоректність російського тлумачення складу злочину "фінансування тероризму". Вона також зосередиться на фактологічних маніпуляціях Росії щодо актів тероризму, на які посилається Україна у власному Меморандумі. Виступ Девіда Зайонтса буде присвячено дотриманню процедурних вимог ICSFT.

Окрім того, професор Гарольд Гонджу Коу говоритиме про те, що Росія вдалася в анексованому Криму саме до численних порушень Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, а не чогось іншого, як помилково вважає РФ.

Під кінець Джонатан Гімблетт пояснить, що Україна належним чином зрозуміла статтю 22 цієї Конвенції, коли подала справу до Міжнародного Суду ООН.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Белый цвет в маникюре

При помощи нескольких линий белого лака можно создать и праздничный маникюр, и деловой, и строгий офисный, и нежный, даже свадебныйТоржество белогоБелый лак для но....

Це може бути цікавим

Осторожно, фальшивые деньги. Украину наводнили поддельные 200 грн.

В Украине появилось много фальшивых 200-гривневых купюр высокого качества образца 2007 годаПо состоянию на 14 января 2020 года подделки изъяты с 17 разными серийными номе....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Відкрилась персональна виставка Оксани Фурса #AURUM

В колаборації з відомими дизайнерами, ювелірами, модельєрами Оксана Фурса представила справжнє перетворення художніх творінь у практичні речі....

Загрузка...