У Києві науковці проведуть марш

У Києві українські вчені проведуть марш з вимогою підтримати та реформувати вітчизняну науку.

Марш науковцівЗахід "Марш за науку" розпочнеться в суботу, 4 травня, о 14:00 в парку Шевченка, вказано на сторінці заходу у Facebook.

Він пройде в рамках глобальної акції March for Science.

#УкраїнаБезНауки - вулична акція-перформанс на підтримку наукової реформи. Сотні українських вчених, популяризаторів та інші розумні українці візьмуть участь в урочистому запуску в космос Найбільшого Вареника у Світі. Найбільший Вареник у Світі - це символ та національна гордість антиутопічної України майбутнього, яка занадто довго зволікала з питанням науки. Ми вийдемо нагадати всім, що Україна - не бананова республіка! У нас є розумні люди, науковці, розробники та наукова школа світового рівня. І їх реформа більше не може чекати!, - сказано в анонсі акції.

Науковці підкреслюють, що вже кілька років поспіль чекають від уряду повноцінного запуску Національного Фонду Досліджень, який буде давати гроші справжнім вченим та найкращим лабораторіям через прозорий конкурс під контролем топових українських вчених.

Марш за науку

П’ять років поспіль після Майдану українські вчені звертають увагу на розмах псевдонауки в Україні, плагіат та псевдонауку в дисертаціях людей, які обіймають високі посади в державному апараті. За повністю пасивної позиції Міністерства Освіти та Науки в цьому питанні. Знищення української науки - загроза економіці, іміджу та національній безпеці України, - зазначають науковці.

Вчені запитують уряд та прогресивну частину суспільства:

  • Що буде експортувати Україна - ракетні двигуни чи соняшникове насіння?
  • Чим ми будемо захищатись від російських бойових ударних дронів - бойовими роботами чи кулеметом Дегтярьова?
  • Чим буде пишатися Україна майбутнього - місячною космічною станцією чи найбільшим вареником в світі?
Всі, хто хоче жити в прекрасній космічній Україні майбутнього, одягайте свої халати, костюми й шапочки з фольги та приєднуйтесь до нас 4 травня в парку Шевченка, - закликають вчені.

протест науковців 2016

Новини про соціальні видатки читайте у розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Як у різних країнах літнім людям допомагають відчути себе повноцінними громадянами суспільства

У інших країнах пенсіонери ведуть активний спосіб життя, займаються спортом і підтримують гарну фізичну формуОб'єднання сиротинців із будинками літніх людей у Ка....

Це може бути цікавим

Бумбокс у Києві: "Палац Спорту порвало на шмаття"

Концертний тур “Таємний Код: Рубікон” розпочався 19 вересня концертом у Рівному та обіцяє стати наймасштабнішим в історії Бумбоксу....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Водитель Lexus, сбивший насмерть девушку на тротуаре, был пьян

Водитель Lexus, который вечером 10 ноября выехал на тротуар и сбил дух проходивших рядом пешеходов, пребывал в состоянии алкогольного опьянения....

Загрузка...