У Києві науковці проведуть марш

У Києві українські вчені проведуть марш з вимогою підтримати та реформувати вітчизняну науку.

Марш науковцівЗахід "Марш за науку" розпочнеться в суботу, 4 травня, о 14:00 в парку Шевченка, вказано на сторінці заходу у Facebook.

Він пройде в рамках глобальної акції March for Science.

#УкраїнаБезНауки - вулична акція-перформанс на підтримку наукової реформи. Сотні українських вчених, популяризаторів та інші розумні українці візьмуть участь в урочистому запуску в космос Найбільшого Вареника у Світі. Найбільший Вареник у Світі - це символ та національна гордість антиутопічної України майбутнього, яка занадто довго зволікала з питанням науки. Ми вийдемо нагадати всім, що Україна - не бананова республіка! У нас є розумні люди, науковці, розробники та наукова школа світового рівня. І їх реформа більше не може чекати!, - сказано в анонсі акції.

Науковці підкреслюють, що вже кілька років поспіль чекають від уряду повноцінного запуску Національного Фонду Досліджень, який буде давати гроші справжнім вченим та найкращим лабораторіям через прозорий конкурс під контролем топових українських вчених.

Марш за науку

П’ять років поспіль після Майдану українські вчені звертають увагу на розмах псевдонауки в Україні, плагіат та псевдонауку в дисертаціях людей, які обіймають високі посади в державному апараті. За повністю пасивної позиції Міністерства Освіти та Науки в цьому питанні. Знищення української науки - загроза економіці, іміджу та національній безпеці України, - зазначають науковці.

Вчені запитують уряд та прогресивну частину суспільства:

  • Що буде експортувати Україна - ракетні двигуни чи соняшникове насіння?
  • Чим ми будемо захищатись від російських бойових ударних дронів - бойовими роботами чи кулеметом Дегтярьова?
  • Чим буде пишатися Україна майбутнього - місячною космічною станцією чи найбільшим вареником в світі?
Всі, хто хоче жити в прекрасній космічній Україні майбутнього, одягайте свої халати, костюми й шапочки з фольги та приєднуйтесь до нас 4 травня в парку Шевченка, - закликають вчені.

протест науковців 2016

Новини про соціальні видатки читайте у розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

«Звездные войны: Скайуокер. Восход»: финальный предпросмотр III

ЖМИ! В историческом воссоединении Лэндо Калриссиан (Билли Ди Уильямс) вновь берется за штурвал Сокола Тысячелетия, к нему присоединяются По Дэмерон (Оскар Айзек), Ч....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Україні знову почали дешевшати помідори

Ключовим фактором зниження цін на помідори стало збільшення пропозиції томатів українського виробництва, а також ріст імпортних поставок....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Києві сталася стрілянина біля гуртожитку

У Києві біля одного з гуртожитків іноземець зробив зауваження двом чоловікам, які нецензурно лаялися....

Загрузка...
Загрузка...