В Україні почала дешевшати імпортна капуста

За останній тиждень імпортна капустаз Македонії подешевшала майже на 15%.

В Україні почала дешевшати імпортна капуста

Про це повідомляє Інфо-Шувар, передає Соцпортал.

з початком другого місяця весни, вартість імпортної ранньої капусти на ринку України почала знижуватися.

Діапазон цін на імпортну ранню капусту виробництва Македонія було зафіксовано в межах 35-38 грн/кг (1,15-1,25 EUR/кг), тобто, на 14% дешевше, порівняно із кінцем березня поточного року. Незважаючи на відчутне зниження вартості, імпортна капуста на вітчизняному ринку сьогодні все ще залишається майже на 20% дорожчою, порівняно із початком квітня 2018 року.

За словами фахівців, такий поворот подій був очікуваним, адже саме македоньска капуста займає основну частку імпорту на вітчизняному ринку і збільшення її пропозиції завжди відображається на ринку зниженні ціни. Цікавим є той факт, що в минулому році, вартість імпортної капусти в Україні теж почала знижуватися із настанням квітня.

Відзначається, що сезон продажу капусти із Македонії на вітчизняному ринку розпочався в 20-х числах березня зі стартової ціни на рівні 42-45 грн/кг (1,32-1,45 EUR/кг). Протягом березня на гуртових ринках, також, пропонувалась капуста з Албанії та, навіть, Узбекистану, вартість якої була помітно нижчою від ціни продукції із Македонії.

Також, вже найближчими тижнями пропозиція ранньої капусти на Українському ринку може поповнитися першими партіями ранньої продукції від виробників Закарпаття, яка зазвичай, до кінця весни, повністю витіснить із українського ринку імпорт.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Украине в декабре пересчитают пенсии: кому не ждать повышения выплат

Автоматическое повышение пенсий ждет украинцев в декабре....

Це може бути цікавим

​«Хрущевки» Киева ждет инвентаризация

Инвентаризацию устаревшего жилого фонда – так называемых «хрущевок» – планируют провести в Киеве в течение двух месяцев....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Земельне питання. На порядку денному Ради - зняття мораторію. Пряма трансляція

Ініціатором проекту стала президентська фракція "Слуга народу"....

Загрузка...