Природні катаклізми впливають на стать дітей

В результаті дослідження група вчених дійшла висновку, що у місцях, які постраждали від цунамі, землетрусів та інших природніх катаклізмів, народжується більше дівчаток.

Природні катаклізми впливають на стать дітей

Про це повідомляє zdorovia.com.ua, передає Соцпортал.

Японські вчені з інституту Хіого заявили про те, що зміни клімату та кліматичні катаклізми впливають на стать дітей. За словами дослідників, хлопчики більше уразливі перед несприятливими кліматичними явищами - їх народжуваність в такі моменти зменшується.

- Кліматичні катаклізми впливають на стать дітей. В регіонах, де температури зростають, на світ з'являється більше хлопчиків, а в місцях засух і лісових пожеж - дівчаток, - зазначають фахівці.

В ході дослідження науковці аналізували дані про народжуваність дітей в районах, які пережили екстремальні кліматичні події, такі як землетрус, цунамі і катастрофу на Фукусімській АЕС. В результаті вони встановили, що після цих катаклізмів впала народжуваність хлопчиків - через дев'ять місяців після катаклізмів її зниження склало 4-16% в порівнянні з попередніми роками.

Вчені зазначають , що кліматичні потрясіння впливають на стать новонароджених, і через це може виникати гендерний дисбаланс.

За версією фахівців, на подібне співвідношення статей впливає стрес, пов'язаний зі зміною температур, - причому найбільш чутливі до змін клімату сперматозоїди, що несуть Y-хромосому і чоловічі ембріони.

Фахівці вважають, що глобальне потепління клімату на планеті може безпосередньо вплинути на біологію людини.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украина завалила Египет кукурузой

В первой половине этого месяца Египет импортировал кукурузу исключительно из Украины....

Це може бути цікавим

Чоловік застрелив знайомого через "образу" словами

Півроку тому на Київщині чоловік застрелив знайомого через "образу" словами....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В 2019 году Украина может получить новую партию оружия

Петр Порошенко попросил Курта Волкера о поставках новой партии противотанковых комплексов, патрульных кораблей, ракетных противокорабельных и противовоздушных ....

Загрузка...