Волею долі. Зараховувати дітей до першого класу будуть жеребкуванням

​Дітей, які цього року вступатимуть до першого класу шкіл, що не закріплені за їх місцем проживання, у разі недостатньої кількості вільних місць будуть відбирати методом жеребкування.

Відповідний наказ видало Міністерство освіти України.

Як вказано у документі, кожна дитина гарантовано матиме місце в закріпленій за територією її проживання школі. Також діятиме правило, що якщо станом на 31 травня загальна кількість поданих у школу заяв не перевищує кількість місць в першому класі, то не пізніше 1 червня видається наказ про зарахування всіх дітей.В той же час якщо на вільні місця є більша кількість претендентів з незакріпленої території, то між ними буде проведено жеребкування.

Зазначається, що жеребкування проводитиметься публічно, за добровільної участі батьків та доступу ЗМІ й громадських організацій.

- Жеребкування проводиться за допомогою барабана, скриньки чи іншого пристрою, який має бути виготовлений з прозорого матеріалу, з використанням однакових за розміром, кольором, вагою, формою а іншими ознаками кульок, карток, аркушів паперу тощо. Жеребки виготовляються чи запаковуються у спосіб, що унеможливлює ознайомлення з їх змістом до моменту діставання їх з пристрою, - сказано у наказі МОН.

Жеребкування проводитиметься з 5 по 10 червня, на оскарження рішення в місцевих управліннях освіти буде виділено два дні.

До 31 травня батьки мають подати документи до шкіл, в які планують поступати. Це копія свідоцтва про народження, копії або оригінали медичних документів та заява від одного з батьків. У разі, якщо дитина вступить до школи, яка не закріплена за її місцем проживання, зі "своєї" треба принести довідку про відрахування, яку видадуть за один робочий день.

Як повідомлялось раніше, за новим законом кількість учнів в класах не має перевищувати 30 осіб.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Разработчики отменили масштабную игру по «Звёздным войнам»

В прессу просочилась информация об отменённой игре по вселенной Star Wars, над которой работало одно из подразделений Electronic Arts....

Це може бути цікавим

Кабмин пересмотрит суммы зарплат правления "Нафтогаза"

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман заявил, что правительство пересмотрит контракт с правлением НАК "Нафтогаз Украины"....

загрузка...

Автоновости

Дивіться, що пишуть

НАБУ откроет дело против Кличко

Соломенский районный суд обязал НАБУ открыть уголовное производство по факту злоупотребления властью или служебным положением, а также содействия участникам ОПГ....