В ООН назвали країни із найвищими показниками жіночого безробіття

Серед держав, які надають найменші можливості для працевлаштування жінок, перебувають Пакистан, Іран та країни Близького Сходу. Це призводить до високих показників жіночого безробіття.

Про це повідомляє "Радіо Свобода" із посиланням структурний підрозділ ООН Міжнародну організацію праці.

У звіті організації уточняється, що рівень безробіття серед жінок на Близькому Сході більш ніж удвічі перевищує цей показник серед чоловіків – 16,3% проти 6,8%. При цьому жінки, які все ж мають роботу, найчастіше отримують нижчу зарплату та робочі місця з нижчою кваліфікацією.

-Стимулу для жінок на Близькому Сході немає. Робота не є привабливою, оскільки зарплати не є привабливими, – пояснила гендерний фахівець ООН Емануела Поццан.

Експерт додала, що на Близькому Сході також недостатніми є відпустка для догляду за дитиною та послуги догляду за дітьми, необхідні жінкам, що працюють.

У звіті організації також наголошується, що у всьому світі близько половини жінок працюють, натомість на Близькому Сході таких лише близько 19%, у Південній Азії – 28%.

Як повідомляв Соцпортал, безробіття в Україні скоротилося до мінімуму з початку року.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У будинку мільярдера Епштейна, якого звинувачують у педофелії, знайшли портрет Білла Клінтона в сукні

Портрет 42-го президента США Білла Клінтона, зображеного в синій сукні і червоних туфлях, виявили в манхеттенському особняку американського фінансиста Джеффрі Епш....

Загрузка...

Це може бути цікавим

"Синя рука" з Києва переїхала до Миколаєва

Відкриття скульптури заплановано на 20 серпня під час Днів сучасного мистецтва Скульптура Middle Way або синя рука румунського скульптора Богдана Раца, яка заміняла де....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Як влаштований найбільший в Європі притулок для тварин

Щорічний бюджет притулку Берлінського союзу зазисту тварин - 8 млн євро 17 серпня відзначається Всесвітній день бездомних тварин....

Загрузка...
Загрузка...