Безробіття в Україні скоротилося до мінімуму з початку року

Рівень зареєстрованого безробіття в Україні за підсумками жовтня скоротився до 1,1% в порівнянні з 1,2% місяцем раніше.

Зокрема, в Держслужбі зайнятості було зареєстровано 281,9 тис. безробітних українців, тоді як у вересні їх кількість склала 303 тис. громадян. За місяць з обліку знялися 21,1 тис. осіб.

Допомогу по безробіттю отримували 217 тис. Людина, середній розмір виплат склав в жовтні склав 2,1 тис. грн (або на 104 грн більше, ніж у вересні).

Традиційно, безробітних жінок більше (168,3 тис. осіб), ніж чоловіків (113,6 тис. сіб). Також рівень безробіття серед міського населення вище, ніж серед сільського - 174,7 тис. проти 107,2 тис. осіб.

У порівнянні з початком року рівень безробіття скоротився за всіма показниками - в січні було зареєстровано 429,0 тис. осіб, що становило 1,6% від працездатного населення.

Відзначимо, що рівень зареєстрованого безробіття значно відрізняється від реального, який розраховується за методологією Міжнародної організації праці (МОП).

Як повідомляв Соцпортал, експерт вказав на причини зростання безробіття.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На столичной Русановке обустрят хоккейную площадку

Хороший повод начать следующий год с активностей Скоро жители Русановки получат еще одну локацию для активного зимнего отдыха....

Це може бути цікавим

В каких случаях отказывают в справке ВПЛ

Существует несколько случаев, когда переселенцам может быть отказано в выдаче справки (ВПЛ) Об этом сообщает пресс-служба Броварского городского совета....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Испорченное Рождество. Премьер Франции считает, что протестующие сорвут праздник

Премьер-министр Франции Эдуар Филипп заявил, что в случае, если праздник Рождества будет испорчен из-за забастовки против пенсионной реформы, ответственность буду....

Загрузка...