В'ятрович жорстко відреагував на заяву в Польщі про варварство українців

Директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що Польща гальмує вирішення проблеми взаємної легалізації пам'яток.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна", коментуючи слова польського сенатора й історика Яна Жарина, який звинуватив Україну у варварському поведінці з питань історичної пам'яті.

-Це мені нагадує нашого східного сусіда, який бачить себе "Третім Римом". Боюся, що вже з'явилися польські політики, які бачать Польщу "Четвертим Римом" – і очевидно, тут мова йде про якихось імперських замашках, - каже В'ятрович.

Він порівняв кількість осквернений пам'ятних місць в Україні та Польщі.

-Саме на території Польщі за останні 3 роки 14 разів були пошкоджені хрести на могилах українських. А на українській території було 4 випадки осквернення польських пам'яток – всі ті пам'ятники відновлені. На польській території жоден український пам'ятник досі не відновлено, - зазначив директор УІНП.
-Якщо говорити про варварство – очевидно, треба говорити саме про варварство на польській території по відношенню до українських пам'яток, - додав він.

Як повідомляв Соцпортал, Польща виявила запис вибуху на самописці літака Качинського.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Власти Таиланда пригрозили смертной казнью американцу, который построил дом на воде (видео)

Американцу, который построил дом на воде вблизи берегов Таиланда, грозит пожизненное заключение, или даже смертная казнь....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Север против юга: изменение климата стимулирует разделение на богатых и бедных

Изменение климата стимулирует разделение на богатых и бедных....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...