Хто втратив право на перерахунок пенсій

Анонсований урядом перерахунок пенсії торкнеться не всіх категорій пенсіонерів.

Про це повідомили у Партії Пенсіонерів України.

За словами фахівців, перерахунок пенсії не будуть здійснювати державним службовцям, які вийшли на пенсію згідно із старим законом про державну службу, тому вони втратили можливість брати участь у перерахунку пенсії.

Повідомляється, що Законом України "Про державну службу" від 10.12.2015 № 889-VIII, який набрав чинності з 01.05.2016, не передбачається проведення перерахунків пенсій, призначених згідно із чинним законодавством.

Також, за статтею 90 Закону № 889 передбачено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Перерахунок раніше призначених пенсій державним службовцям було передбачено статтею 37-1 Закону України від 16.12.1993 № 3723-ХІІ "Про державну службу", яка втратила чинність на підставі Закону № 889.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2016 № 622 "Деякі питання пенсійного забезпечення окремих категорій осіб", яка діє з 01.05.2016 року, також не передбачено механізму перерахунку пенсій державним службовцям, яким пенсії призначено відповідно до Закону № 3723.

Тому підстав для проведення перерахунку раніше призначених пенсій державним службовцям немає.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

"Барса" купила 18-летнего полузащитника

«Барселона» на официальном сайте объявила о приобретении полузащитника «Гронингена» Людовита Рейса....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Выход США из НАТО чреват оккупацией Россией Европы

Россия вполне вероятно может оккупировать Европу в случае выхода США из НАТО....

Загрузка...
Загрузка...