Поиск

ЗСУ заявили про серйозну загрозу від новітньої зброї терористів "Л/ДНР"

Терористи "Л/ДНР" почали використовувати на Донбасі в зоні проведення операції Об'єднаних сил новітнє невідоме озброєння.

Як передає прес-центр штабу ООС, про це розповіли бійці окремої бригади морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які тримають позиції поблизу українського індустріального центру Маріуполь.
- Їх слова ґрунтуються на небезпечних знахідках і залишках боєприпасів, які "прилітають" по наших позиціях з боку супротивника, - написано в повідомленні.

Відзначається, що кілька днів тому позиції українських військовослужбовців були обстріляні новітніми реактивними снарядами, які мали посилене фугасне начиння і залишили за собою великі воронки. Всі уламки після цього обстрілу ретельно зібрали та віддали до спеціалізованої лабораторії для проведення відповідних експертиз.

- Ми виявили хвостовики ракет, які невластиві звичайним боєприпасам. На відміну від радянських зразків, які раніше використовували російсько-окупаційні війська, ці хвостовики мали зовсім інший вигляд і кріплення. Також знайшли уламки з відповідним маркуванням, - розповів матрос Руслан.

У штабі ООС також повідомили, що окупанти проводять масове мінування забороненими боєприпасами українських населених пунктів, а саме стежок і сільських будинків.

- Причому роблять все це таким чином, щоб максимально замаскувати свою причетність до цих дій. Одна з таких" розтяжок" була знешкоджена нашими розвідниками. Вона складається з патронів до великокаліберного кулемета і прив'язаної до них гранати. Під час підриву гранати детонують боєприпаси та вражають людину. З боку це повинно виглядати так, ніби він потрапив під обстріл великокаліберного кулемета, - йдеться в повідомленні.
- Мета їх проста. Звичайна людина повертається додому, щоб просто подивитися в якому стані будинок. І гине. Відразу ж всі псевдоінформаційні ресурси так званої ОРДЛО почнуть кричати про вбивство українськими військовими. Окупаційні війська люблять мінувати будинки, кладовища, колодязі. Саме такі місця, куди обов'язково прийдуть цивільні громадяни, - пояснив матрос Костянтин.

Комментарии