Поиск

Врятувати "Днепр" та "Восток": Нові подробиці рейдерського захоплення

Про це повідомляє депутат Київради Дмитро Стрижов:

Інформую про останні новини з передової. Сьогодні відбулося засідання суду на якому, жадібні крадії клептомани (за документами нові власники), вимагали зняти накладений прокуратурою арешт, який забороняє відчуження і використання майна «Виробниче об’єднання «Київський радіозавод», а саме спортивного комплексу «Схід», стадіону «Схід» та будинку культури «Дніпро». Суддя зайняв державницьку позицію і арешт не зняв. Позитив!!!

Секретаріат Київської міської ради зареєстрував поданий проект рішення, направив його на розгляд комісій: з питань освіти молоді та спорту, комунальної власності та юридичного департаменту. Позитив!!!

Негатив!!! Стала відома не державницька позиція деяких працівників Міністерства Юстиції, які з якихось не зрозумілих причин не дають на вимогу прокуратури об’єктивний і правильний висновок щодо дій арбітражного керуючого при проведенні аукціонну. Бюрократично перешкоджають встановленню істини і справедливості, скеровуючи розгляд розслідування дій арбітражного керуючого до Чернігівської області… Не проявляють ініціативи щодо позбавлення ліцензії арбітражного керуючого який намігся провести аукціон і продати об’єкти соціальної інфраструктури.

План дій на найближчий період:

- Провести зустріч з керівництвом Міністерства Юстиції, донести позицію громади Києва, вимагати сприяння в відміні аукціону і подальшої допомоги у передачі об’єктів до комунальної власності.

- Подача заяв до Прокуратури міста Києва з повідомленням про злочин передбачений ч.2 ст.206-2 КК України, а саме: протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації, вчинене за попередньої змовою групою осіб та ч.1 ст.364 КК України, а саме зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб.

Не забутьте підписати петицію і долучити до підписання ваших знайомих.

Комментарии