Поиск

В електричці Київ-Фастів злодій замість "Київського торта" вкрав мертвого кота

У поїзді приміського сполучення Київ-Фастів у жінки вкрали коробку від торта. Однак замість десерту там була мертва тварина.

Про подію розповів очевидець події Тарас Старченко.

"На станції в Києві в наш вагон зайшла літня жінка, бабуся - божий одуванчик, без речей, в руках у неї була одна коробка з тортом. Але так як це година пік, місць немає, стояти незручно, вона попросила поставити коробочку на верхню полицю, щоб при виході її забрати", - розповів чоловік.
"Коли ми під'їхали до Фастова, раптом старенька впала в істерику - коробка з полиці зникла. Вона так плакала, бідна, що пасажири, заспокоюючи її, навіть почали пропонувати гроші на новий торт. Тоді невтішна бабуся внесла ясність", - зазначив Тарас Старченко.
"Ви нічого не розумієте, там же не торт був. Я котика свого на дачу ховати в ній везла. А де він тепер? Мені його вже точно ніхто не поверне", - процитував чоловік пенсіонерку.
"Після цих її слів, серце, здавалося, стислося, навіть, у найбільш байдужих пасажирів. Я далі їду і думаю: жадібності наших людей немає меж, думаю, від солодкого цих сволот тепер відверне надовго", - додав очевидець.

Нагадаємо, нещодавно у Росії жінка спалила живцем свою новонароджену онучку.

Комментарии