Українку Сурженко звільнили з полону бойовиків

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. Українку Сурженко звільнили з полону бойовиків
13:57, 30.07.17

29 липня бойовики ОРЛО відпустили українську блогерку Людмилу Сурженко із слідами фізичного впливу. Про це повідомив у Facebook заступник голови Луганської ОДА Юрій Клименко.

Блогерка Людмила Сурженко (псевдонім у соцмережах Людмила Ясная) була затримана бойовиками 13 липня під час перетину лінії розмежування у районі КПВВ Станиця Луганська за невиконання їхніх команд. Вона з дитинства страждає від проблем із слухом, тому користується слуховим апаратом, у якого на той момент сіли батарейки.

Юрій Клименко повідомив, що "МГБ ЛНР" здійснювало тиск на зазначену нашу громадянку, у тому числі фізичний (плоскогубцями пошкоджено палець на руці) з метою оприлюднення в подальшому відео з її "зізнаннями" у роботі на українські спецслужби".

Також Клименко написав, що Людмилі самостійно вдалось перетнути КПВВ Станиця Луганська у важкому психологічному стані, після чого їй надано необхідну медичну допомогу.

-Обласна влада надає Людмилі всю необхідну допомогу. Підготовлені звернення до міжнародних організацій та судових інстанцій з приводу кричащого порушення прав людини!,

- написав Юрій Клименко.

Як повідомляв Соцпортал, українські військові взяли в полон бойовиків.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне