Поиск

У Києві пройде акція протесту проти сексизму та насильтва в вишах

Сьогодні, о 13:00 в Києві на Волоській вулиці пройде акція під галсом "Ні насиллю в університеті!".

Про це повідомляють організатори акції.

Приводом для неї стала дільність та висловлювання одного з викладачів Києво-Могилянської академії.

"Нещодавно на території та в корпусах Києво-Могилянської академії з'явились наліпки від анонімних активісток про сексизм, насилля та сексуальні домагання, які існують в університетському середовищі.Зокрема, частина наліпок висвітлює постать Олексія Курінного - викладача факультету правничих наук в НаУКМА, який дозволяє собі сексистські коментарі та сексуальні домагання до студенток", - йдеться в повідомленні.

Організатори зазначають, що метою акції є привернення уваги до цієї проблеми, оскільки адміністрація вишу активно замовчує цю ситуацію.

"Мета нашої акції - висловлення підтримки даному публічному висловлюванню та продовження критики насильницьких практик в університі. Адміністрація університету неодноразово заявляла про своє бачення академії як проєвропейського, відкритого та сучасного закладу. Однак допоки адміністрація замовчуватиме подібні практики, закриватиме очі на дискримінаційні та ксенофобні настрої через апеляцію до статусу викладача, університет не може вважатись гідним та безпечним місцем для навчання", - зазначають вони.

Ця подія відбудеться на території 2 плацу (вихід на 2 плац через вулицю Волоська, 12/4, через вхідні ворота).

Як повідомляв Соцпортал, стало відомо, як реконструюють сквер на Контрактовій площі після збирання кіосків.

Комментарии