Поиск

У Києві демонтували більше 100 незаконних кіосків

Лише за березень цього року у Києві демонтували більше 100 незаконних тимчасових споруд.

Про це Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Минулого березня комунальне підприємство «Київблагоустрій», а також окремі власники тимчасових споруд, які на вимогу КП самостійно демонтували свої об’єкти, разом прибрали 121 незаконну тимчасову споруду.

За словами директора комунального підприємства «Київблагоустрій» Андрія Андрєєва, у переліку демонтованого протягом березня – незаконні павільйони та кіоски, всесезонні намети та шиномонтаж, торгівельні ролетні ряди, лавки-автопричепи типу «купави», авто з продажу кави та фастфуду, літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, незаконні огорожі, зупинкові комплекси з торгівлею, самовільно встановлені кафе-прибудови до житлових будинків, гаражі, а також дрібні тимчасові споруди, що заважають руху тротуарами.

Як повідомив Андрій Андрєєв, щодня демонтажникам КП «Київблагоустрій» доводиться мати справу із об’єктами різної складності.

- Я наголошую, що ми здійснюємо демонтаж лише незаконних споруд. У березні були як складні об’єкти, на які наші демонтажники витрачали по 2-3 робочі дні, так і відносно прості тимчасові споруди. Головне, що ця щоденна нелегка робота насправді несе позитивний результат нашому рідному місту: воно стає чистішим і більш впорядкованим, – підсумував керівник комунальної установи.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Комментарии