Поиск

Суд визначився: Під арешт "Вертолітний майданчик Януковича"

Фірма Амадеус і До, продовжує боротьбу за "вертолітний майданчик Януковича". Недавно їм вдалося зняти заборону на використання, але тепер він знову під арештом.

суд

Таке рішення ухвалив Голосіївський районний суд Києва. Суд наклав арешт на КВЦ Парковий, який називають вертолітним майданчиком екс-президента Віктора Януковича.

Таким чином, клопотання столичної прокуратури було задоволено, Парковий заарештували, заборонивши користуватися ним, і передали в управління Нацагентству з розшуку та менеджменту активів, повідомляє Корреспондент.net.

Постанова вже вступила в силу і підлягає негайному виконанню.

Протягом 5 днів рішення можна було оскаржити, однак у розкладах судових засідань не вказано, що хтось із сторін подав апеляцію.

Слідство наполягало, що через скасування арешту існують ризики псування речового доказу, крім того існує суспільна небезпека".

"На вищевказаному об'єкті не завершена реконструкція і в даний час зазначений об'єкт не введений в експлуатацію, що свідчить про порушення містобудівного законодавства при експлуатації вищевказаного об'єкта", – зазначили в прокуратурі.

Нагадаємо, в жовтні 2018 року "вертолітний майданчик Януковича" офіційно передали у власність громади Києва.

Але 7 лютого стало відомо, що столична влада програла черговий суд по КВЦ Парковий. Суддя постановив повернути "вертолітний майданчик Януковича" фірмі Амадеус Ко.

Через три місяці після відповідного рішення суду, держпідприємство так і не почало управляти майном, залишився в управлінні ТОВ "Амадеус Ко", повідомляли в своєму розслідуванні журналісти проекту "Схеми". Справа про зловживання службовим становищем, розкрадання бюджетних коштів, зловживання владою у відношенні ТОВ "Амадеус Ко" ГПУ розслідує з 2014 року.

Будівництвопочалося в жовтні 2010 року. Замовником будівництва виступило ТОВ "Амадеус Ко", генеральним проектувальником – спільне українсько-французьке підприємство "Основа-Солсіф". Загальний розмір вертодрому - 115 на 50,45 м, де розташувалися два майданчики для прийому вертольотів. Вертодрому, який входить в перелік об'єктів інженерної і транспортної інфраструктури в районі Паркової дороги в Києві, був присвоєний клас Н-3. Він розрахований на прийом важких вертольотів вагою до 13 тонн.

Оперативные новости столицы читайте в разделе #Київград на Соцпортале.

Комментарии