Поиск

Столичні ярмарки пройдуть, але з обмеженнями через спеку

Київська міська державна адміністрація та Держпродспоживслужба ініціювали введення тимчасової заборони на реалізацію на ярмарках продуктів харчування, що швидко псуються. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Враховуючи підвищення температури повітря, сьогодні буде прийнято рішення щодо призупинення реалізації швидкопсувних продуктів на столичних ярмарках", – заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Таку ідею підтримав начальник головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олег Рубан. Він додав, що до продуктів із нетривалим строком придатності відносяться ті, що повинні зберігатись при температурі не більше 6-8 градусів.

"Це м’ясо, молоко, риба, сир, кулінарні вироби. Всі інші продукти, овочі, фрукти можуть зберігатись при температурі від 10 до 20 градусів. Тому зараз, враховуючи спекотний період, є пропозиція призупинити продаж швидкопсувних продуктів харчування", – зауважив Олег Рубан.

Він переконаний, що холодильники, які деякі підприємці намагаються встановити на ярмарках, не можуть повноцінно справитись зі своєю функцією.

Комментарии