Столична влада змінює стратегію розвитку до 2025 року

  1. Главная
  2. Архив
  3. Киев
  4. Столична влада змінює стратегію розвитку до 2025 року
10:21, 07.07.17
Прес-служба КМДА

Вчора, 6 липня, Київрада внесла зміни до Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Як заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, це не нова стратегія, а оновлена та актуалізована. Нова редакція структурована відповідно до ряду новоприйнятих загальнодержавних стратегічних документів. Вона містить операційні цілі, конкретні завдання та заходи щодо розвитку 15 секторів міського господарства, включає конкретні показники досягнення результатів.

«Якщо раніше це був текстовий документ, то зараз бачимо впорядкований і структурований, який складається зі стратегічного бачення та цілей. Документ включає 5 ключових пріоритетів розвитку столиці, які раніше були розпорошені за напрямами. Окрім того, додали нові індикатори системи моніторингу виконання Стратегії: зараз їх 219 замість 78. Тепер вони впорядковані за секторами та є не лише розрахунковими, а й міститимуть оцінку незалежних агентств. Також Стратегію доповнили новою ціллю – збереження історичної самобутності та розвиток культури у Києві», – наголосив Геннадій Пліс.

Він додав, що для об’єктивної оцінки до складу оновленого індексу комфорту життя було включено 50 показників, що характеризують ключові сфери життєдіяльності міста та мають вирішальний вплив на комфорт киян.

Зокрема, серед стратегічних цілей на найближчі роки визначено підвищення рівня конкурентоспроможності економіки Києва та комфорту життя киян, а також збереження історичної самобутності та розвиток культури у столиці.

Зазначається, що Київ продовжує суттєво відставати від інших східноєвропейських міст за рівнем валового регіонального продукту (ВРП) на душу населення. Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року передбачено щорічне зростання ВРП м. Києва (на душу населення) у середньому приблизно на 7%. Це цілком реально у довгостроковій перспективі, тому столична влада поставила перед собою завдання забезпечити зростання рівня ВРП на душу населення міста майже вдвічі до 2025 року.

"До 2025 року Київ планує увійти до «ТОП-50» міст світу за рівнем придатності для життя. Столиця України – одне з найбільших і найдавніших міст Європи, історична та культурна ідентичність якого формувалася протягом багатьох століть. До 2025 року Київ планує реалізувати свій унікальний потенціал та увійти до «ТОП-50» міст світу у рейтингу Euromonitor Тор 100 City Destinations Ranking", - зазначили в прес-службі.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві не працюють близько 20% всіх бюветів.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости