Поиск

Скандал з депутатом, який відкрив вогонь по людях, намагаються зам'яти

У центрі Конотопа що на Сумщині, депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха намагався згвалтувати дівчину і відкрив вогонь по людях.

Про це повідомляють користувачі Facebook.

Депутат Сумської ради Сергій Демеха хотів зґвалтувати дівчину, але втрутились люди, які хотіли перешкодити злочину. Тоді депутат і відкрив вогонь.

Дівчина, яку намагався згвалтувати депутат, відмовилась від своїх свідчень. Вона повідомила на своїй сторінці Facebook, що просто зайшла з депутатом в сауну, щоб вирішити деякі питання з навчанням. В той час як вони замовили собі їжу, до кімнати увірвалися розлючені поліцейські, які роздягнули депутата і поцарапали йому спину.

Користувач Facebook з ніком GokeRoman повідомляє, що дану ситуація поліція Конотопу намагається злити.

-Як обіцяв тримати Вас в курсі справ , про обласного "депутата"-перевертня Демеху Сергія !!!Не знаю , що в нього відбувалося вдома з дружиною після всього що сталося та як на події відреагували в "області" , але данну подію , хочуть тихенько в поліції Конотопу злити (як і прогнозувалося) , а Демехи "компанія" шукає любий привід , щоб перевести данний резонанс в іншу колію .Як багато читачів передбачали , в принципі так і вийшло , пістолет поліції прийшлося оприлюднити та постріл визнати (на відео видно як голий Демеха по панібратськи розмовляє по телефону з начальником поліції Конотопу : - "Льоша пришли групу") , а от з аналізами "начаклували" та на наркотичне сп"яніння перевірити забули (хоча на відео чітко видно , що Демеха несамовитий) , під лікарнею його поплічник Сергієнко-ляшківець влаштував провокації та "шоу" (!) , з дівчиною теж "вони" домовилися (!) , й та тепер не зважаючи на всеУкраїнську ганьбу завзято захищає "народного обранця" , написала пояснення-нісенітницю в соціальних мережах (під постом фото) та навіть засвітила своє облича (я навіть уявити не можу (куди подівалася її совість) та скільки ж їй заплатив Демеха з "наших" податків) !!!,

- йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Соцпортал, суддя намагався згвалтувати адвоката у власному кабінеті.

Комментарии