Поиск

Російський школяр покінчив з собою після візиту ФСБ

У Московській області знайдено тіло 17-річного переможця столичної олімпіади з хімії, повідомляють російські ЗМІ.

Школяр загинув після перевірки ФСБ РФ. За даними одного з видань, тіло підлітка знайшли біля під'їзду його будинку 23 квітня, в цей день у хлопця був день народження. До цього він був у школі, де не викликав підозр у викладачів своєю поведінкою. Школяр залишив передсмертну записку, в якій поскаржився на те, що країні не потрібні талановиті люди, повідомляють ЗМІ.

За словами педагогів, учень не раз перемагав на обласних та всеросійських олімпіадах з хімії.

- Він був дуже здібним хлопчиком, кращим в нашому навчальному закладі за обраною спеціалізацією. Він не раз перемагав на обласних та всеросійських олімпіадах, а в минулому році став учасником Міжнародного конкурсу юних хіміків, де показав гідні результати. Зовні він був спокійним підлітком. Дружив з дівчинкою з ліцею. Але я вважаю, що це була маска. Хлопець сильно переживав кожну свою невдачу, і, на мій погляд, душа у нього була вразлива. Ми враховували цю обставину і вели себе по відношенню до нього відповідно, – розповіла викладачка ліцею, де навчався загиблий юнак.

Вдома він також проводив лабораторні досліди, які закінчувалися якимись вибухами. Після скарг сусідів до хлопчика прийшли співробітники ФСБ, провели перевірку, вилучили телефон і техніку і взяли підписку про нерозголошення.

Нагадаємо, на Івано-Франківщині парашутист заплутався в електричних дротах.

Комментарии