Поиск

Під Києвом спіймали небезпечного міжнародного злочинця

На Київщині затримано іноземця, який перебував у міжнародному розшуку за скоєння тяжких злочинів

Про це повідомляє поліція Київщини.

"Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київщини у місті Біла Церква затримали громадянина Ізраїлю, який з 2015 року перебував у міжнародному розшуку за вчинення зґвалтування, торгівлю людьми, сексуальну експлуатацію, проституцію та відмивання грошей", - йдеться в повідомленні.

Під час перевірки його документів, паспорту громадянина Ізраїлю та водійського посвідчення, встановлено, що іноземець оголошений своєю державою у міжнародний розшук за вчинення тяжких злочинів.

Відповідно до законодавства країни Ізраїлю, злочини проти статевої недоторканості і статевої свободи вважаються одними із самих тяжких, покарання за їх вчинення передбачає ув’язнення понад 30 років.

За словами начальника управління боротьби з торгівлею людьми поліції Київщини Андрія Ткача, під час проведення оперативно-розшукових заходів встановлено та підтверджено участь іноземця в організації міжнародного каналу торгівлі людьми. Наразі громадянина Ізраїлю затримано в порядку ст.208 КПК України, вирішується питання щодо його екстрадиційного арешту.

Як повідомляв Соцпортал, під Києвом понад тиждень простояла фура з гнилою рибою.

Комментарии