Поиск

Київ у передчутті масштабної події INTERSPORT FEST UA

Усе менше часу залишається до грандіозної спортивної події за підтримки INTERSPORT FEST UA. 9-го вересня, з нагоди Дня фізичної культури та спорту, у Києві відбудеться незабутній старт, велике свято спорту, активного способу життя та здорового майбутнього – INTERSPORT RUN UA. Ці змагання пройдуть у столиці України вже вчетверте поспіль, і разом із спортивним фестивалем INTERSPORT FEST UA, який столиця приймає з минулого року, стануть головними спортивними подіями місяця.

Цього року організатори підготували багато цікавинок та очікуть ще більше учасників. До старту на Хрещатику приєднаються олімпійські зірки, професійні спортсмени, артисти естради, діячі мистецтва та тисячі любителів спорту.

Фестиваль INTERSPORT FEST UA збере шанувальників спорту майже на 20-ти різних локаціях – від фітнесу до важкої атлетики і екстремальних видів спорту, серед яких:

● кубок з баскетболу;

● кубок з workout;

● турнір з кікбоксингу;

● командний турнір з кросфіту;

● breaking, hip hop, house battles;

● київський чемпіонат зі стрибків на батуті;

● скалодром;

● зона боротьби;

● зона бойових мистецтв;

● зона важкої атлетики;

● ролледром та інші.

Це шанс не лише показати свою майстерність, а й заохотити та надихнути своїм прикладом інших. Адже ніщо так не об`єднує людей, як спільна мета підтримка, компанія однодумців та воля до перемоги над собою на шляху самовдосконалення.

На кожній з локацій INTERSPORT FEST UA на відвідувачів чекає неймовірне шоу, вражаючі майстер-класи та повне занурення у спорт. За один день фестивалю кожен може підкорити десятки власних спортивних вершин, чи просто знайти заняття до душі. Взяти участь може кожен охочий, головне – вчасно зареєструватися.

Познайомитися зі справжніми спортивними зірками, спробувати себе у нових видах фітнесу, позмагатися за цінні призи та отримати шалену дозу адреналіну і позитивних емоцій – все це можливо на INTERSPORT FEST UA

Яскраві емоції, незабутні враження, життєрадісні фото, підтримка однодумців, нові знайомства та зміни на краще – це лише невеликий перелік того що чекає вас 9-го вересня. Долучайтеся, ставайте частиною бігової традиції міста та насолоджуйтеся незабутньою атмосферою!

Реєстрація на офіційному сайті події https://intersportrun.org.ua/

Комментарии