Поиск

Киянину, котрий знущався над рідною матір'ю оголошено підозру

Київською місцевою прокуратурою №4 оголошено про підозру 36-річному чоловіку за фактом вчинення систематичного домашнього насильства стосовно своєї матері.

новини Києва, кримінал, домашнє насильство

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

- Підозрюваний ніде не працює та проживає разом із своєю матір’ю в Дніпровському районі Києва фактично за її рахунок та в її квартирі. З початку 2019 року чоловік неодноразово вчиняв щодо 65-річної жінки, яка працювала на 2 роботах, психологічне та фізичне насильство, яке виражалося у вечірніх нецензурних лайках іноді із застосуванням фізичної сили, - йдеться у повідомленні.

Не зупинило чоловіка і складення щодо нього у лютому 2019 року 4 адміністративних протоколів за вчинення насильства в сім’ї, відповідальність за яке передбачена ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Внаслідок того, що неправомірні дії сина не припинилися і після накладення на нього адміністративного стягнення у виді штрафу, жінка змушена була звернутися за допомогою до психолога, оскільки вказана ситуація призвела до фізичних та психологічних страждань, спричинених сварками та побоями. Крім того, потерпіла таки звернулася із заявою до органів поліції про вчинення відносно неї кримінально-карних діянь з боку сина.

На даний час молодику оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України, а саме умисному систематичному вчиненні фізичного, психологічного та економічного насильства щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призводить до фізичних та психологічних страждань, емоційної залежності та погіршення якості життя потерпілої особи.

Наразі, слідством вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Всі кримінальні новини Києва в розділі #Київград на Соцпорталі.

Раніше, нагадаємо:

Комментарии