Поиск

Двоє нелюдів жорстоко вбили пенсіонерку (відео)

Вони прийшли до оселі літньої жінки, аби відібрати у неї гроші. Жахливий злочин стався в Одеській області.

Раніше жінка 1943 року народження проживала у місті Чорноморськ разом із сином, який мав у своєму колі спілкування неблагонадійних друзів. Якось у розмові з ними він обмовився, що його мати ніби продала дещо із свого нерухомого майна і тепер має гроші. Так сталося, що через деякий час син помер і жінка залишилася сама, але «друзі» не забули про корисну інформацію і почали вивчати життя старої. І 15 липня, коли її не мало бути вдома, вони пішли до її будинку, а коли туди проникли, виявилося, що жінка вдома, - повідомляє поліція Одеської області.

Проте, відмовлятися від задуманого чоловіки не хотіли і вирішили залякати стареньку аби вона розказала де гроші. А коли вона відмовилася говорити, її настільки сильно вдарили, що вона майже одразу померла. Злякавшись, злодії втекли, так і не знайшовши грошей, але залишивши у будинку вже померлу жінку.

На даний момент зловмисники затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Це місцеві мешканці 23 та 26 років, останній раніше судимий. Їм повідомили пропідозру у скоєнні злочинів, у яких вони зізналися.

Як повідомляв Соцпортал, під час чергової сварки чоловік вбив свою маму.

Комментарии