Поиск

Чоловік облив знайомого бензином та підпалив

Чоловіку здалося, що знайомий разом з друзями над ним насміхаються. За деякий час зловмисник прийшов до будинку знайомого, спершу вдарив його декілька разів по голові ледорубом, а потім облив бензином і підпалив.

Чоловік облив знайомого бензином

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області, передає Соцпортал.

Вироком Лозівського міськрайонного суду 25–річного чоловіка визнано винним в умисному вбивстві, вчиненому з особливою жорстокістю (п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України), та крадіжці (ч. 3 ст. 185 КК України) та призначено йому покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.

Трагедія трапилася наприкінці грудня 2017 року в одному із сіл Лозівського району. Засуджений випивав у місцевому магазині. Його увагу привернули чоловіки, які голосно сміялися. Нетверезий злочинець вирішив, що вони насміхаються з нього, оскільки мав давні неприязністосунки з одним із них.

Зловмисник вирішив помститися за насмішки. Він прийшов до будинку «кривдника» з пляшкою бензину. На подвір’ї знайшов саморобний металевий лідоруб, з якимзайшов до помешкання, та кілька разів ударив господаря по голові.

Від потужних ударів потерпілий упав, нападник витягнув його на вулицю та продовжив бити. Коли жертва вже не могла чинити супротив, злочинець кинув його до підвалу, облив бензином і підпалив. Потерпілий отримав близько 50% опіків тіла та помер від опікового шоку.

Слідством також встановлена причетність засудженого до крадіжки навесні 2016 року. Він викравз приватного двору бензопилу та продав її.

Під час судових дебатів прокурор наполягав на більш суворому покаранні для вбивці. Оскільки злочин вчинений за низки обтяжуючих обставин (алкогольне сп’яніння, безпорадний стан жертви), окрім того, підсудний своєї вини не визнав і збитки потерпілій стороні не відшкодував, прокуратура вважає, що злодій має відбувати покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Наразі апеляційну скаргу прокурора подано до Лозівського міськрайонного суду області.

Про надзвичайні події та ДТП читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии