Мінрегіон: у метро проектують громадські туалети

З вересня місяця у вестибюлях станцій метро Київа будуть будувати громадські туалети. Нові станції проектуватимуть одразу з ними.

Метро

Із 1 вересня при проектуванні нових станцій метро або при проведенні їх реконструкції мають обов’язково передбачатися туалети для пасажирів, які будуть розміщуватись у межах вестибюля – на вході/виході зі станцій.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

За словами заступника міністра, це оптимальне розміщення, "яке з технічної точки зору можливо робити у нас і це буде зручно для людей".

Зокрема, санвузли мають обов’язково бути доступними для всіх груп населення і враховувати потреби людей із інвалідністю та інших маломобільних груп.

Парцхаладзе додав, що у складних умовах під час реконструкції станції можливо влаштовувати санвузли у суміщених підземних переходах або поряд зі станцією на поверхні землі.

Відповідна норма міститься у оновленому ДБН "Метрополітени" і вступає у дію з 1 вересня, написав Парцхаладзе:

Громадські туалети при вході на станціях там є. Тому ми врахували думку громадськості, адже навколо цього питання було завжди чимало обговорень. Тим паче що в Україні теж є вдалі приклади такого впровадження, наприклад, харківське метро.

Він додав, що у чинному ДБН "Споруди транспорту. Метрополітени" відсутня норма щодо проектування громадських туалетів для пасажирів, у той час як у багатьох країнах Європи, зокрема, Франції, Великобританії та Австрії - це нормальна практика.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Зеленський звільнив 14 голів РДА на Черкащині та Миколаївщині

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про звільнення 14 голів РДА на Миколаївщині та Черкащині....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Илон Маск рассказал, за сколько человек полностью освоит Марс

Известный визионер Илон Маск рассказал, сколько времени понадобится человечеству для терраформирования Марса....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Геническе море превратилось в "суп с галушками"

Под Херсоном очередное нашествие медуз....

Загрузка...
Загрузка...