Чиновники розповіли, чому Київ має забути про свій символ - каштани

Чиновники КМДА розповіли, чому Київ має забути про свій символ - каштани. Сумну новину повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Хрещатик, каштани

Про це повідомляють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на прес-службу КМДА,

- Проблему збереження каштанів на Хрещатику вирішуватимуть у рамках робочої групи із залученням екологів та громадськості, - зауважив він.

За його словами, міська влада не сумнівається в необхідності зберегти каштани на головній вулиці Києва.

- Враховуючи зміну клімату, засоленість ґрунту та розгалужену мережу підземних комунікацій, каштани через досить вразливі до хвороб та шкідників, через що часто гинуть, і ми маємо відпрацювати всі можливі варіанти їх порятунку. Із цією метою в Києві працює робоча група, до якої ми запрошуємо усіх кваліфікованих фахівців та екологів, - сказав він.

  • Він зауважив, що за останні три роки надано статус зелених зон 308 земельним ділянкам, що раніше були незаконними будівництвами або занедбаними пустирями.
  • Кількість ремонтів у парках зросла у 2,5 рази.
  • За останні чотири роки у Києві висадили майже 50 тисяч нових дерев.
  • Минулого року у Києві зробили реконструкцію 10 парків: перетворили зелені зони на зони комфортного та зручного відпочинку.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Быть блогером. Спрос на рекламу в сети только растет

Стоимость рекламы у блогеров за 5 лет выросла почти в 50 раз в Facebook и в 12 раз в InstagramПлатформа Izea проанализировала цены на рекламу у инфлюенсеров за 13 лет и пришла к вы....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Меган Маркл судится с таблоидом Mail on Sunday

Супруга принца Гарри Меган Маркл подала иск против крупнейшего британского таблоида Mail on Sunday из-за недостоверных заявлений о ней и ее отце Томасе МарклеОб этом рас....

Загрузка...