Вчені довели, що найближчою планетою до Землі є Меркурій

Усупереч загально прийнятій думці, що найближчими планетами до Землі є Венера та Марс, група вчених намагається довести, що такою планетою є Меркурій.

Вчені довели, що найближчою планетою до Землі є Меркурій

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Вся справа в методиці, розповідають вчені. Загальноприйнятий спосіб розрахунку відстані між планетами оперує віддаленістю їх від Сонця. Наприклад, Земля розташована на відстані 1 астрономічної одиниці (а.о) від зірки, а Венера всього на 0,72 а.о.

Отже, відстань між ними становить 0,28 а.о. Саме таким чином заведено діяти в такій ситуації. Невелика група вчених зазначила очевидний недолік цього підходу. Класичний спосіб вимірює відстань до найближчої точки, хоча в інші моменти часу воно куди більше.

Бувають ситуації, коли Венера і Земля знаходяться по різний бік від Сонця і між ними знаходиться близько 1,72 а.о. Тому вчені створили програму, яка підрахувала усереднену відстань між планетами в кожен момент часу.

Результати виявилися дивовижними. Найближчою до Землі планетою виявилася не Венера, і навіть не Марс, а Меркурій, розташований найближче до Сонця. Вся справа в зіставленні орбіт і швидкостей руху астрономічних тіл.

Вчені відзначають, їх підхід вже давно використовувався для планування космічних польотів, але його не застосовували для вирішення такого простого питання, на який, як багато хто вважав, уже дано однозначну відповідь.

Нагадаємо:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве водитель промчался со скоростью 288 км/час

В столице после установки систем по автоматической фиксации скорости установлен очередной "рекорд" - автомобиль промчался со скоростью 288 км/час....

Це може бути цікавим

​В Украине внесли изменения в правила оценки авто при ДТП

Вступил в силу приказ № 3207/5/1033 Министерства юстиции и Фонда государственного имущества....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Парламент направил на приватизацию более 300 предприятий

339 украинский предприятий передал на приватизацию украинский парламент....

Загрузка...