Україна нарощує виробництво та експорт ріпакової олії

Виробництво ріпакової оліїв Україні за підсумками липня 2018/19 МР зросло проти відповідного періоду 2017/18 МР у понад 15 разів.

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на AgroNews.

За даними асоціації «Укроліяпом»,, перероблено за липень 100 тис. тонн насіння ріпаку або 50% від переробленого ріпаку за весь 2017/18 МР.

Експорт олії ріпакової з України у липні 2018/19 МР у порівняні з відповідним періодом 2017/18 МР зріс у 8,7 рази. До країн ЄС експортовано 81% від загального експорту даної продукції з України. 100% українського ріпакового шроту експортовано також до країн ЄС.

Зазначається, що потужності з переробки насіння ріпаку в Україні перевищують 2,5 млн тонн/рік і дозволяють переробляти значно більші обсяги даної сільськогосподарської сировини. Особливо це можливо у міжсезоння, коли закінчується переробка насіння соняшнику (липень-серпень та перша половина вересня).

За липень з урожаю 2018 року експортовано з України 329,4 тис. тонн насіння ріпаку, що перевищує обсяги експорту за липень 2016 року у 5,4 рази, за липень 2017 року – у 2,7 рази.

Тільки за один місяць експортовано майже 13% від валового збору насіння ріпаку урожаю 2018 року. До країн ЄС експортовано 80,6% від загального експорту даної продукції з України.

Нагадаємо, в УКраїні подорожчали шампіньйони.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В центре Киева две машины провалились под асфальт

18 июня в самом центре столицы два легковых авто Citroen и Volkswagen провалились под асфальт....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Назначение Зеленского: друг ''ЛНР'' и миллионер, глава Госпогранслужбы

Владимир Зеленский назначил полковника Сергея Дейнеко руководителем Государственной пограничной службы....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве погиб Дмитрий Тымчук

По его словам, Тымчук нанес себе смертельное ранение во время чистки наградного пистолета....

Загрузка...
Загрузка...