У Києві пройшов парад "Марш нової армії": як це було

У Києві сьогодні, 24 серпня на Хрещатику і Майдані Незалежності пройшов військовий парад з нагоди Дня Незалежності України "Марш нової армії".

На параді були представлені 250 одиниць військової техніки, а також взяли участь 4,5 тисячі військовослужбовців.

Всього по Хрещатику пройшли 24 парадних розрахунки, що представляють підрозділи Збройних сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України та інших формувань, які виконують завдання з охорони й оборони України.

Також у військовому параді взяли участь жінки-військовослужбовці Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. У параді також взяли участь 18 іноземних делегацій.

На військовому параді також вперше прозвучало нове офіційне вітання українських Збройних сил "Слава Україні! Героям слава!".

Охорону порядку в День Незалежності України 24 серпня забезпечують близько 30 тисяч правоохоронців. Під час параду в День Незалежності вперше публічно представили новий транспортний літак Ан-178.

Також відбулась презентація нових зразків озброєння і військової техніки, створених вітчизняним ОПК. У їх числі: ракетне й артилерійське озброєння ОТРК Сапсан, високоточну систему залпового вогню Вільха, автоматизовану систему залпового вогню Верба, 155-мм САУ Богдана, модернізовані танки Т-64БВ.

Нагадаємо, Порошенко має намір закріпити вступ України в ЄС і НАТО в Конституції.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые оценили, насколько способность нравиться важна для мужчин и для женщин

Женщины придают большое значение способности расположить к себе к себе человек любого пола....

Це може бути цікавим

Майже чверть всіх зарплат в Україні виплачують в Києві - Держстат

Загальній фонд заробітної плати в Україні у 2019 році склав 963,4 млрд грн....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Нежные, смелые и элегантные: модные юбки и платья 2020 года

Модный 2020-й радует нас практичной и удобной одеждой, которая подходит на каждый день....

Загрузка...