ПриватБанк розпродає непрофільні активи

OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) продав непрофільних активів Приватбанку на 17,1 млн грн.

Після підписання договору у 2017 році між OpenMarket ДП “СЕТАМ” (Міністерства юстиції України) та АТ КБ «ПРИВАТБАНК» було реалізовано 47 лотів на суму 17 млн грн. Переважно це квартири у м. Київ та паркомісця. Внаслідок середнього підвищення ціни під час торгів від стартової банк отримав додатково 140 тис грн.

- Одним зі стратегічних напрямків роботи нашого підприємства є співпраця з банками,- підкреслив генеральний директор ДП “СЕТАМ” Віктор Вишньов. - Результати продажів активів Приватбанку вкотре доводять, що OpenMarket є ефективною платформою для реалізації банківського майна. У разі збільшення кількості заявок від Приватбанку ми готові до будь-якої кількості лотів.

Нагадємо, OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Як повідомляв Соцпртал, стало відомо, скільки вугілля закупила Україна у РФ.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Эксперты рассказали, что остановит трудовую миграцию из Украины

Главной причиной трудовой миграции из Украины являются низкие зарплаты....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Внаслідок вибуху на заправці постраждали двоє людей

У Житомирі стався вибух на автозаправній станції....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Украине стали производить меньше молока

За первые четыре месяца этого года производство молока в Украине сократилось более, чем на 2% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года....

Загрузка...
Загрузка...