У Києві крадуть деталі від ліфтів

У зв’язку із частими крадіжками в будинках Оболонського району столиці катушок ліфтів, депутат Київради від «Батьківщини» Олександр Поживанов письмово звернувся до Київської міської державної адміністрації.

Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», депутат-«батьківщинівець» вимагає від влади міста негайно вжити заходів, посиливши контроль за пунктами прийому металобрухту та не допускати прийом катушок ліфтів від фізичних осіб.

- Кияни змушені тижнями і навіть місяцями не користуватися ліфтами через їх несправність. А для молодих батьків, людей похилого віку та людей з особливими потребами, проблема непрацюючих ліфтів стає щоденним випробуванням, – обурився Олександр Поживанов.

За його словами, незважаючи на те, що в місті діє програма по встановленню охоронних систем, яка частково вирішує порушену проблему, встановлення необхідного обладнання є поступовим процесом і охоплює не всі багатоповерхові будинки м.Києва.

Тому депутат «Батьківщини» наголосив, що вирішення ситуації з крадіжками ліфтових катушок потребує додаткових заходів, зокрема – заборони пунктами прийому металобрухту приймати від фізичних осіб ліфтове обладнання, що передбачено ст. Закону України «Про металобрухт».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Депутат бундестага: реверс с СП-2 даст газ Украине

Нилс Шмид, депутат парламента Германии и председатель комиссии по вопросам внешней политики СДПГ сказал, что СП-2 поможет Украине....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Донька військовополоненого моряка звернулась до міжнародної спільноти

Родичі українських військовополонених моряків у Москві поспілкувались з представниками дипломатичних місій країн Великої сімки та держав-членів Євросоюзу....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

«Директор Азовского моря» выступит в Киеве. Почему стоит сходить на концерт

«Директор Азовского моря» выступит в Киеве....

Загрузка...
Загрузка...