У Києві крадуть деталі від ліфтів

У зв’язку із частими крадіжками в будинках Оболонського району столиці катушок ліфтів, депутат Київради від «Батьківщини» Олександр Поживанов письмово звернувся до Київської міської державної адміністрації.

Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», депутат-«батьківщинівець» вимагає від влади міста негайно вжити заходів, посиливши контроль за пунктами прийому металобрухту та не допускати прийом катушок ліфтів від фізичних осіб.

- Кияни змушені тижнями і навіть місяцями не користуватися ліфтами через їх несправність. А для молодих батьків, людей похилого віку та людей з особливими потребами, проблема непрацюючих ліфтів стає щоденним випробуванням, – обурився Олександр Поживанов.

За його словами, незважаючи на те, що в місті діє програма по встановленню охоронних систем, яка частково вирішує порушену проблему, встановлення необхідного обладнання є поступовим процесом і охоплює не всі багатоповерхові будинки м.Києва.

Тому депутат «Батьківщини» наголосив, що вирішення ситуації з крадіжками ліфтових катушок потребує додаткових заходів, зокрема – заборони пунктами прийому металобрухту приймати від фізичних осіб ліфтове обладнання, що передбачено ст. Закону України «Про металобрухт».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Германия нуждается в рабочей силе - Меркель

В противном случае немцам придется переносить свои производства в другие страны В Германию необходимо привлекать квалифицированных работников из стран, не входя....

Це може бути цікавим

Чем опасны долгие новогодние каникулы

В этот период люди ведут преимущественно лежачий и сидячий образ жизни Казалось бы, но две недели отдыха в новогодний сезон могут повредить здоровью....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Больше трети украинцев не имеют сбережений "На черный день"

Большинство украинских семей живут исключительно на зарплатуКак показывают результаты соцопроса, проведенного в сентябре 2019 года Research & Branding Group*, основными источ....

Загрузка...