«Київпастранс» знижує заробіток, посилаючись на «технічний збій»

Водію «Київпастрансу» недоплатили зарплату, пославшись на збій бухгалтерської програми. Чиновники визнали проблему, але ніхто не поніс за це відповідальності. «Соціальний рух» публікує фрагменти переписки з адміністрацією комунального підприємства.

Активіст Вільної профспілки залізничників України Андрій Войцехівський, що працює водієм у Куренівському ТРЕД, порахував, що заробітна плата виплачена неповністю. Керівник відділу експлуатації депо Наталія Степанова у відповідь на зауваження реагувала «зверхньо, навіть грубо», зазначає водій. Він вирішив письмово звернутись до генерального директора КП «Київпастранс» Дмитра Левченка. Звернення було зареєстроване 13 листопада 2017 року, але відповідь на нього надійшла лише 3 січня 2018-го. При цьому автором відповіді виступив в.о. директора з транспорту Сергій Литвинов.

«Працівниками Куренівського ТРЕД Вам було помилково нараховано 10 266, 37 грн, у той час як ваша заробітна плата мала становити 10 723,48 грн», – зазначив чиновник, визнавши проблему. Далі він уточнює, що за вересень 2017 року «через технічний збій» програми «1С Підприємство» було помилково нараховано меншу заробітну плату.

Насправді, проблему можна пояснити іншим. Як відомо, водії «Київпастрансу» часто працюють за двома трудовими договорами: після завершення встановленої тривалості робочого дня вважається, що вони починають роботу за сумісництвом. Це робиться, щоб не оплачувати надурочні у подвійному розмірі. Проте в червні 2017 року А.Войцехівський звільнився з другого табеля. Проте бухгалтерія продовжувала ділити його робочі години на два табелі.

Коментар водія Андрія Войцехівського:

– Я батько багатодітної родини (маю четверо діточок), працюю на один табель, а мені закривають години на два табеля, щоб неплатити за подвійним тарифом за понаднормові і понадурочні. Потім все «забували» зробити перерахунок, а коли ніби зробили – доплатили 160 грн і того же місяця розрахували знову по двох табелях. Цим вони не просто вкрали мої кошти, а й понизили мій середній заробіток! Пояснення виглядають просто безглуздо без детальної розшифровки. Гадаю, що масштаб подібних порушень просто колосальний. Близько 250 водіїв депо, з них лише приблизно 20 чоловік працює за одним табелем, решта працює без вихідних (1,5 – 2 норми), а отримують на руки на 1–2 тис. більше. Якби понаднормові оплачувались у подвійному розмірі, то заробіток водія з урахуванням перепрацювань становив би до 12 тис. грн

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Коронавирус впервые зарегистрирован на Шри-Ланке

На Шри-Ланке был зарегистрирован первый случай заболевания новым типом коронавируса 2019-nCoV Об этом сообщает телеканал News 1st....

Це може бути цікавим

86,5 млрд. грн. на ремонт українських доріг: Уряд обіцяє, що вибоїн стане менше

На ремонт доріг державного значення у поточному році уряд планує залучити 86,5 млрд грн....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Чернобыле похвастались рекордном количестве туристов

В прошлом году Чернобыльскую зону отчуждения посетили рекордные 124 тысячи туристов....

Загрузка...