Росія значно нарощує свій ядерний потенціал

Росія агресивно нарощує свої ядерні сили і до 2026 року може розгорнути 8000 ядерних боєголовок, паралельно модернізуючи підземні командні бункери.

Про це пише видання The Washington Free Beacon з посиланням на співробітників Пентагону.

Серед зазначених 8000 ядерних боєголовок будуть як стратегічні, так і тактичні, що є частиною доктрини Москви по превентивному застосуванню ядерної зброї.

Як говорить один зі співробітників Пентагону, Кремль своїми діями порушить договір США та РФ щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь (СНО-III) від 2010 року, а також Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (РСМД) від 1987 року.

Згідно з новими даними, Росія планує "змішати" свої звичайні збройні сили з ядерними у майбутніх військових конфліктах, що ще більш ускладнює використання ядерної зброї США в якості стримуючого фактору.

На даний момент Пентагон здійснює масштабний перегляд концепції ядерних сил США (Nuclear Posture Review), результати якого презентують президенту США Дональду Трампу в наступному місяці. Минулий такий перегляд проводився при Бараку Обамі в 2010 році, в результаті якого був намічений курс на скорочення ядерного арсеналу. Скорочення ядерних сил було засновано на оцінках - які сьогодні вважаються помилковими багатьма офіційними особами - що ядерні загрози з боку Росії та інших держав значно знизилися, і що Москва і Вашингтон більше не розглядали один одного як супротивників.

Як повідомляв Соцпортал, Лавров офіційно визнав, що Росія бомбардувала Україну.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как рассчитать будущую пенсию по формуле ПФУ

При этом точный размер будущей выплаты могут рассчитать только в Пенсионном фонде....

Загрузка...

Це може бути цікавим

NASA запустить 2 місії для вивчення Сонця

Основним завданням нових космічних місій NASA є дослідження Сонця....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Начал работу Синод: первые подробности

В Софии Киевской начал свою работу священный Синод Православной церкви Украины....

Загрузка...
Загрузка...