Пошук

Українська паралімпійська збірна з плавання стала чемпіоном Європи

Українські паралімпійці стали чемпіонами Європи | Фото Національного паралімпійського комітету
Читать на русском

На чемпіонаті Європи з плавання в Мадейрі Національна паралімпійська збірна України завоювала 95 медалей.

Таким чином вітчизняні спортсмени втретє поспіль стала чемпіонами, повідомляється на Facebook-сторінці Національного паралімпійського комітету.

Українці виграли 37 золотих, 31 срібних і 27 бронзових нагород, а також поставили 1 рекорд Європи. Другі в медальному заліку представники Італії - у них 80 медалей (33 золотих, 26 срібних і 21 бронзова нагорода). Треті - росіяни, 87 медалей (30 золотих, 25 срібних, 32 бронзові нагороди).

Повідомляється, що найбільше медалей для збірної України завоював Максим Кріпак - він показав абсолютний результат у індивідуальних дисциплінах - 6 золотих нагород, а також срібло в естафеті. Крім того, він увійшов до трійки найсильніших плавців Європи.

Також 7 медалей у Єлизавети Мерешко (4 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медаль), Трусова Андрія (3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі). Саме Трусов і встановив рекорд Європи - на дистанції 50 м батерфляєм.