Поиск

Зустріч Зеленського з прем'єром Італії: Обговорили справу Марківа та санкції проти РФ

Президент України Володимир Зеленський обговорив з прем'єр-міністром Італії Джузеппе Конте справу засудженого українського нацгвардійця Віталія Марківа та санкції проти Росії

Про це повідомляє пресслужба Офісу глави держави.

Представники двох країн зустрілися в кулуарах 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

"Сторони обговорили широкий спектр питань двостороннього та багатостороннього порядку денного. Серед іншого було відзначено активізацію співпраці в інвестиційній сфері. Володимир Зеленський закликав вкладати кошти в інфраструктуру, зокрема порти, та наголосив на проведенні великої приватизації в Україні", – сказано у повідомленні.

Окремо було порушено питання засудженого в Італії громадянина України Віталія Марківа. Зеленський зазначив, що очікує всебічного та об’єктивного розгляду цієї справи, й запропонував створити спільну слідчу групу для з’ясування обставин смерті італійського журналіста Андреа Рокеллі.

"Також під час зустрічі обговорили важливість продовження санкційної політики стосовно Росії. Прем’єр-міністр Італії наголосив, що санкції не можуть бути зняті, доки не відновлено територіальну цілісність і суверенітет України", – зазначили у пресслужбі ОП.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии