Пошук

Знов мародери з Укроборонпрому: тепер Київський бронетанковий

ДБР розпочало розслідування проти керівництва ДП "Київський бронетанковий завод". Їх підозрюють у привласненні коштів через оборутку при закупівлі деталей до БТР на суму 9,140 млн грн.

Київський бронетанковий завод

Держбюро розслідувань підозрює посадовців ДП "Київський бронетанковий завод" у привласненні коштів, повідомив сайт Цензор.нет .

Все - через угоду з ТОВ "Торговий дім "Партсет" щодо ремонту та закупівлі деталей до бронетранспортерів на суму 9,14 млн грн, коли старі деталі видали за нові.

Через чотири тижні "КБТЗ" підписав "Торговий дім "Партсет" тепер вже договір поставки комплектуючих до БТР-3ДА на загальну суму 9,14 млн грн. На виконання договору фірма поставила під виглядом нових запчастини та комплектуючі, які були відновлені перед тим на території київського заводу. А саме – 35 колісних редукторів та 12 мостів до бронетранспортерів.

Слідство стверджує, що крім того, що комплектуючі вже були в використанні, вони ще й не відповідали технічним вимогам та були поставлені по завищеним цінам.

Для переведення грошей в готівку "Торговий дім "Партсет" відобразило податковій звітності придбання товарів у підприємств з ознаками "транзитності", а саме: ТОВ "ЛКО Груп", ТОВ "Кауса", ТОВ "Дебат", ТОВ "Скрол буд".

В суді слідчий клопотав про доступ до банківських рахунків "ТД "Партсет" в АТ "Райффайзент Банк Аваль" у Києві, і суд це клопотання задовольнив.

АТО в Украине. Новости читайте в разделе #Окупація на Соцпортале.

Комментарии