Поиск

Знімав відео для дорослих з власною дитиною

Відео продавав іноземцям

Ще у червні 2019 року слідчим управлінням ГУНП на підставі інформації правоохоронних органів Австралійського союзу щодо розбещення малолітньої дитини, створенні та розповсюдженні у мережі інтернет предметів порнографічного характеру було розпочато кримінальне провадження.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Юрія Педоса, в ході слідства здобуто докази, що 39-річний мешканець Вінниччини протягом 2013-2014 рр. розбещував свою малолітню доньку, якій наразі 11 років, створював відео – та фото-матеріали з ознаками дитячої порнографії та розповсюджував за винагороду через сайти в мережі інтернет.

За місцем проживання підозрюваного на підставі ухвали суду проведено обшуки, в ході яких вилучено речові докази злочинної діяльності: відеокамеру, фотоапарат, з допомогою яких виготовлялася порнопродукція, ноутбуки, жорсткі диски, флеш-носії та інші.

Затриманому повідомлено про підозру, вирішується питання про застосування запобіжного заходу на період досудового розслідування. За такий злочин йому загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии