Поиск

ЗМІ Ізраїлю про "Зе": Наш комік має зв’язки з олігархом-втікачем Коломойським

Володимир Зеленський вже зацікавив ізраїльську пресу, не тільки як кандидат на посаду Президента України, а і як їх "брат по крові". Їх журналістів "The Times of Israel" прояснили ще і його походження.

Зеленский

Видання The Times of Israel напередодні II туру намагалося дізнатися, чи є Володимир Зеленський євреєм. На їх запит Міхаель Ткач керівник Об’єднаної єврейської общини України відповів, що мати шоумена єврейка, проте сам Зеленський не практикуючий єврей і дружина його не є єврейкою.

Також Болеслав Капулкін, речник одеської єврейської громади «Хабад» повідомив, що в нього склалося враження, що Зеленський прийняв християнство.

Я не знаю напевно, чи він прийняв християнство, але я чув, що він згадував, що він є хрещеним батьком дітей своїх друзів, або що вони є хрещеними батьками його дітей, щось таке.

Але незважаючи на те, чи перейшов Зеленський до християнства чи ні, речник Асоціації єврейських організацій та общин В’ячеслав Ліхачов заявив виданню, що спонсором кампанії Зеленського є олігарх-єврей Ігор Коломойський. Але при цьому треба зауважити, вважають українські політологи, саме Коломойський зірвав в 2014 році плани кремлівського деспота створити "Новоросію" та називав себе "бандерівцем".

Про Коломойського можна читати тут.

Комментарии