Журналіст розповів, як чиновники нажились на дитячому майданчику

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Журналіст розповів, як чиновники нажились на дитячому майданчику
17:43, 04.12.17
Денис Казанский

Український журналіст Денис Казанський в своєму блозі розповів історію про дитячий майданчик в Запоріжжі. На сам майданчик було виділено 153 тисячі гривень, але вартість встановленого обладнання коштує набагато менше. До того ж, влада зекономила на покритті для майданчика і діти будуть змушені гратися в багнюці.

-На запорізькому телеканалі ТВ5 вийшов сюжет про новий дитячий майданчик, побудований за бюджетні гроші. Сюжет називається "Все для дітей". Зразу видно, що влада Запоріжжя дійсно любить своїх маленьких городян,- йдеться в повідомленні.

-Пограти в багноці - як це прекрасно,- заявляє автор.

Денис Казанський повідомляє, що на дитячий майданчик було виділено 153 тисячі гривень. В інтернеті можна знайти набагато краще обладнання за 50-60 тисяч гривень. Вартість покриття коштувала б приблизно 20 тисяч гривень.

- Просто подивіться в гуглі, скільки коштують дитячі майданчики. Ось типовий майданчик, в який входить набагато більше елементів, вартістю всього 55,5 тис грн. Тобто, запорозькі мудаки вкрали дві треті виділених коштів,- розповів Казанський.

-Травмобезпечне покриття для такого майданчика коштувало б приблизно 20 тисяч гривень. Але навіщо купувати плитку, якщо гроші можна вкрасти? А діти нехай гроються в багнюці,- розповів Казанський.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві з'явився ще один дитячий майданчик.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости