Поиск

Журналіст прокоментував бойкот деяких каналів

Мене взагалі дивує сама ідея бойкоту каналу «112 Україна». Бо мені не зрозуміло, як люди, у яких є хоча би якась повага до власної країни та її інформаційної безпеки під час війни, могли відвідувати цей канал і чому вони бажають робити це надалі.

Я хотів би нагадати, що цей канал почав свою діяльність із інформаційних провокацій проти учасників Майдану. І я особисто був жертвою однієї з таких провокацій: камера каналу «112» знімала так званий пікет, організований титушками, біля моєї власної квартири.

Запис цього пікету й досі можна побачити на YouTube. Тому завжди, коли я бачу так званих експертів на каналі «112 Україна» чи NewsOne, для мене величезне питання: що ці люди роблять там, чому вони беруть участь в інформаційних маніпуляціях проти власної країни, чому софіти заміняють їм професійну совість.Я вважаю також абсолютно нечистоплотним та аморальним змішування в єдине ціле українських і антиукраїнських телеканалів, як це зроблено в заяві так званих експертів.

Скажімо, 5 канал чи «Еспресо» завжди працювали з українською аудиторією, демонстрували плюралізм у висвітлення новин і позицій, так, звісно, з певними політичними корективами, пов’язаними з їхньою позицією, бо «Еспресо» взагалі був каналом прямої трансляції Майдану, а 5 канал був свого часу каналом прямої трансляції Помаранчевої революцією.

Це абсолютно очевидно, але це не стільки маніпуляція, скільки відповідність умовам часу. І коли ці експерти кажуть, що вони мають опиратися так званим гібридним каналам, і називають ці канали в один ряд, це означає просту річ: вони й надалі хотіли би залишити для себе можливість безсоромно брати участь у маніпулятивних провокаціях проти власної країни.

Вони й далі хочуть, щоби глядачі не помічали, що вони, як правило, просто зводять в ефірі «білий шум», який є просто тлом для інформаційних провокацій проросійських політиків і так званих експертів, які, як правило, є штатними експертами, а не політологами чи журналістами, є просто трансляторами пропагандистського порядку денного цих засобів антиінформації.Тому я би закликав не тільки до бойкоту цих телевізійних каналів.

Я би закликав також до бойкоту і псевдоекспертів, і тих, хто створює «білий шум». Я закликаю ці канали, які були перераховані в заяві так званих експертів як «гібридні» — 5 канал і «Еспресо», — не запрошувати до свого ефіру інформаційних маніпуляторів.

Комментарии