Поиск

Жителів Індонезії хочуть позбавляти волі за секс до шлюбу

За секс до шлюбу влада збирається карати — до року позбавлення волі.

Жителів Індонезії хочуть позбавляти волі за секс до шлюбу

Інтимна близкість до реєстрації шлюбу збираються вважати за правопорушення. Прийняти такий закон правлінню Індонезії поки що не дозволили масові безпорядки. Новий проект наразі перебуває на розгляді парламенту Індонезії та встановлює поза законом секс до шлюбу, а також аборти. Про це повідомляє ВВС.

Крім того, новий закон забороняє ображати президента і віце-президента країни, державні символи і релігію. Мітинги проти нововведень відбулись в багатьох містах Індонезії, в них взяли участь тисячі осіб, в основному студенти.

За секс до шлюбу влада збирається карати — до року позбавлення волі. Просто за спільне життя без реєстрації стосунків пропонують карати на півроку тюрми.

Покарання за аборти може становити до 4-х років ув’язнення (за винятком випадків, коли вагітність була перервана за медичними показаннями або наступила в результаті зґвалтування).

Індонезійський парламент переніс розгляд цього закону на невизначений термін. Тим часом активісти обіцяють проводити акції протесту до того часу, доки від документа не відмовляться цілком.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии