Поиск

Жінка звинувачує водія BlaBlaCar у зґвалтуванні

По дорозі з Одеси до Черкас пасажирка сервісу BlaBlaCar, була зґвалтована водієм.

Жінка звинувачує водія BlaBlaCar у зґвалтуванні

Про це написала подруга постраждалої Анастасія Ліпінська в своєму Facebook.

Вона повідомила, що злочин було скоєно ще 30 серпня: водієм був 51-річний чоловік, який нібито пригостив дівчину кавою, після чого та почала себе дивно почувати. По дорозі дівчина посилала своєму хлопцеві геолокації і писала про те, що боїться водія.

- По дорозі чоловік пригостив кавою, після якої дівчина почала відчувати слабкість і засинати. Згодом він почав погрожувати їй, що зґвалтує і хвалився своїми контактами в районній поліції, мовляв дівчина нічого йому не зробить, – написала Ліпінська.

Також Ліпінська додала:

- Подруга, яка ледь оговталася після кави, почала писати своєму хлопцю, що вона в небезпеці і кожні кілька кілометрів відправляти свою геолокацію.

За її словами, водій не чекав, коли жінка знепритомніє, відвіз її в ліс і зґвалтував.

Журналісти дізнались у подруги постраждалої, що жертва зґвалтування нібито не пручалася, тому що у водія був ніж.

- Поводився дуже дивно. Говорив, що месія, і повбиває всіх євреїв. Потім зґвалтував. Дівчина навіть не пручалася, тому що у нього був ніж. Вирішила, що краще вже хай так, ніж потім ще й уб'ють. Сталося це все під Смілою . Ще й відвіз потім у Черкаси її. Вона відразу написала заяву в поліцію і звернулася до судмедекспертів. Але він навіть слідів не залишив. Був у презервативі, – повідомила журналістка Анастасія Журова.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии