Поиск

Жахливе вбивство: наркоман задушив власну матір і два місяці жив з її тілом

У Голосіївському районі Києва дільничні офіцери затримали киянина, який вбив матір і два місяці жив з її тілом у квартирі.

Місцеві жителі поскаржилися дільничним офіцерам поліції Голосіївського району про те, що із квартири їх сусіда на вул. Академіка Заболотного чути неприємний запах. Крім того, громадяни повідомили, що деякий час не бачили 71-річну мешканку оселі. Правоохоронці поспішили перевірити помешкання.

Спочатку син зниклої пенсіонерки відмовлявся спілкуватися з дільничними офіцерами і не відчиняв двері. Але поліцейським вдалося вмовити і розговорити чоловіка. Тоді він зізнався, що його мати померла.

Тіло пенсіонерки знаходилося на ліжку під кількома ковдрами в іншій кімнаті, двері в яку були щільно зачинені і заклеєні клейкою стрічкою. Судово-медичний експерт під час попереднього обстеження встановив, що на тілі жінки є поранення голови

Під час цих подій 30-річний син померлої зізнався, що мати весь час його лаяла за те, що він не працював, вживав наркотики і вимагав у неї гроші. Близько двох місяців тому під час сварки чоловік кілька разів вдарив жінку молотком по голові, а потім придушив паском. Тіло накрив і «запечатав» двері у кімнату.

Чоловікові загрожує 15 років позбавлення волі.

Як повідомляв Соцпортал,у Києві наркоман намагався розібрати чуже авто на запчастини.

Комментарии