Поиск

Жахливе вбивство нареченого на весіллі під Києвом: з'явилися важливі дані про вину медиків

Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації звільнив чотирьох медиків і відсторонив від роботи головних лікарів швидкої допомоги і районної лікарні, які не врятували пораненого на весіллі нареченого в Обухівському районі Київської області.

Про це повідомляє ТСН.

Так, рідні загиблого скаржилися на те, що двічі протягом години дзвонили для виклику швидкої допомоги, з диспетчером розмовляли чотири хвилини, але лікарі так і не виїхали.

Нареченому Івану Мандруку було 23 роки, в ту ніч він посперечався з охоронцем ресторану, де гуляли весілля, і той встромив йому в ногу ніж.

Гості, не дочекавшись швидкої, самі повезли хлопця до лікарні Обухова, але там не виявилося ні крапельниць, ні катетерів, а дії лікарів були неузгодженими.

Пацієнт в лікарні прожив ще півгодини, чергові медики пояснюють, що його стан вже був критичним - тиск не визначався, шкіра потемніла, крововтрата була несумісна з життям.

Однак чиновники не врахували виправдань медиків і звільнили всіх за невиконання професійних обов'язків. Ніхто з покараних лікарів своєї провини не визнає, а в справі тепер будуть розбиратися слідчі.

Як повідомляв Соцпортал, Фреймут прокоментувала смерть Бережної.